gdzie na wakacje w marcu

Gdzie na wakacje w marcu 2024 roku

Zastanawiasz się czy warto jechać na wakacje w marcu 2024 roku? W tym artykule znajdziesz pięć kierunków, które są idealne na spędzenie urlopu w marcu. W każdym z tych miejsc jest ładna słoneczna pogoda, wszędzie czekają na turystów przepiękne plaże, ciepła woda, a w niektórych panują idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Przejrzałem setki ofert biur podróży i wybrałem kierunki, gdzie warto jechać na wakacje w marcu 2024 roku.

W każdym z niżej przedstawionych miejsc idealnych na wakacje w marcu jest ciepło, a temperatura pomiędzy 22 a 33°C jest idealna na spędzenie urlopu. Dotarcie do ciepłych krajów wiąże się z dość długim lotem. Najkrócej, bo niespełna 6 godzin leci się na Teneryfę, a najdłużej – 17,5 godziny – do Indonezji. Jednak trud podróży z całą pewnością zrekompensują bajeczne krajobrazy, słoneczne plaże i moc atrakcji turystycznych, do których warto się udać na lokalną wycieczkę. Sprawdź gdzie jechać na wakacje w marcu 2024 roku.

Wakacje w marcu 2024 roku w Wietnamie

Wietnam leży w południowo-wschodniej Azji. Jest piętnastym co do wielkości populacji państwem świata. Wakacje w marcu w Wietnamie to wielka przygoda, której nigdy nie zapomnisz. Na wakacje w marcu warto wybrać południowe regiony kraju. Początek wiosny i jesień to idealne pory na odwiedzenie tego azjatyckiego kraju. Latem w Wietnamie panują w ciągu dnia bardzo wysokie temperatury. Z kolei zimą, mimo że jest dość ciepło, bardzo często występują pady deszczu.

Polecany artykuł: Wakacje z biurem podróży krok po kroku

Beztroski relaks na wietnamskich plażach warto urozmaicić wycieczką do stolicy kraju – Hanoi, często nazywanym Paryżem Wschodu. Miasto wygląda tak, jakby czas zatrzymał się tu w latach 30. XX wieku. Warto także pojechać nad Zatokę Ha Long, nazywaną również Zatoką Spadających Smoków. Według legendy spadł tutaj smok, który zniszczył wybrzeże w obawie przed atakiem Mongołów. Na powierzchni 1.500 km2 rozsianych jest około 1.900 skalistych wysp i wysepek, z których większość ma formę wapiennych skał wyłaniających się wysoko i stromo z wód zatoki. Kolejnym malowniczym miejscem w Wietnamie jest ogromna Dolina Mekongu. Sama rzeka Mekong nazywana jest Cuu Long, od 9 odnóg rzeki.

Wakacje w marcu w Wietnamie

Temperatura

27°C

czas lotu

14:15

Co zobaczyć w Wietnamie

Spędzając wakacje w marcu w Wietnamie wybierz się do stolicy kraju. W Hanoi warto zobaczyć Mauzoleum Ho Chi Minha, w którym przechowywane jest zabalsamowane ciało założyciela Republiki Demokratycznej Wietnamu Północnego. Przed wizytą w tym obiekcie warto zapoznać się ze wszystkimi nakazami i zakazami, w tym związanymi z wnoszeniem aparatów fotograficznych.

Wietnam na wakacje w marcu 2024 — Mauzoleum Ho Chi Minha w Hanoi
Wietnam na wakacje w marcu 2024 — Mauzoleum Ho Chi Minha w Hanoi

W Hanoi warto także zobaczyć Świątynię Literatury. Kompleks budynków powstał w II połowie XI wieku z przeznaczeniem na uczelnię kształcącą urzędników państwowych. To bardzo cichy i spokojny zakątek Hanoi gdzie można się zrelaksować.

Jedną z najważniejszych atrakcji Hanoi jest Katedra Św. Józefa, najważniejsza świątynia katolicka w stolicy Wietnamu, wzorowana na paryskiej Notre Dame. Na wycieczce trzeba również zobaczyć stojącą na małej wysepce położonej na północnym krańcu jeziora Hoàn Kiếm XIX-wieczną Nefrytową Świątynię, jeden z najczęściej fotografowanych obiektów w Wietnamie. Koniecznie również trzeba zobaczyć Pagodę Jednej Kolumny (a w zasadzie jej replikę), zbudowaną na podobieństwo kwiatu lotosu. Na koniec wycieczki do Hanoi warto udać się na zakupy do Dong Xuan Market, będący niezwykle barwnym i największym targowiskiem w całym Wietnamie.

W Hanoi skosztuj naleśników z krewetkami, zobaczy mauzoleum Ho Chi Minha i popłyń w rejs po zatoce Ha Long. Sprawdź najciekawsze atrakcje i wycieczki lokalne.

Pogoda w Wietnamie

Temperaturadzieńnocwoda
styczeń31°C21°C27°C
luty32°C22°C28°C
marzec33°C23°C29°C
kwiecień34°C25°C30°C
maj32°C25°C30°C
czerwiec31°C24°C30°C
lipiec30°C24°C29°C
sierpień30°C24°C29°C
wrzesień30°C23°C29°C
październik30°C23°C29°C
listopad30°C22°C28°C
grudzień30°C22°C28°C

Warto wiedzieć

Kraj:

Wietnam

Stolica:

Hanoi

Waluta:

đồng (VND)

Język urzędowy:

wietnamski

Liczba ludności:

102.789.000

Powierzchnia:

331.212 km2

Religia dominująca:

ateizm

Strefa czasowa:

UTC+7

Gran Canaria na wakacje w marcu 2024 roku

Gran Canaria jest trzecią co do wielkości wyspą należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Leży na Oceanie Atlantyckim u wybrzeży północnej Afryki. Z uwagi na różnorodność krajobrazu i klimatu wraz z Teneryfą jest często nazywana “kontynentem-miniaturą”.

Wyspa jest jednym z najbardziej popularnych wśród turystów miejsc na świecie. Gran Canaria ma niezwykle zróżnicowany krajobraz – wąwozy, góry, wzniesienia i stożki wulkaniczne. Najpiękniejsze widoki na wybrzeżu wyspy można podziwiać w Maspalomas, jednym z najbardziej popularnych regionów turystycznych Gran Canarii. Również popularne jest Las Palmas, a także region centralny i północno-zachodni. Gran Canaria to miejsce wymarzone na wakacje. Prawie przez cały rok świeci tu słońce i jest ciepło. Wakacje w marcu na Gran Canarii powinni wybrać wielbicieli surfingu, windsurfingu, nurkowania, żeglarstwa, trekkingu, wspinaczek oraz jazdy rowerem w górach.

Wakacje w marcu na Gran Canarii

Temperatura

22°C

czas lotu

6:50

Co zobaczyć na Gran Canarii

Jedną z największych atrakcji Gran Canarii są wydmy w Maspalomas. Wydmy zajmują powierzchnię 418 hektarów i są objęte są całkowitą ochroną. Widoki w tym miejscu są podobne jak na Saharze.

Miłośnicy natury powinni również udać się do Malowanej Jaskini Gáldar (Cueva Pintada), zwanej również Świątynią Sykstyńską Guańczów. We wnętrzu jaskini można podziwiać geometryczne, białe, czarne i czerwone wzory.

Wakacje w marcu na Gran Canarii — Wydmy w Maspalomas
Wakacje w marcu na Gran Canarii — Wydmy w Maspalomas

Kolejną wartą zobaczenia atrakcją naturalną na Gran Canarii jest Wąwóz Guayadeque. Dawno temu płynęła tędy rzeka, a obecnie znajdują się tu setki jaskiń oraz domy wykute w skałach. W wąwozie rosną najrzadsze rośliny występujące na wyspie.

W samym centrum Gran Canarii znajduje się Skała Mgieł (Roque Nublo), będąca głównym punktem orientacyjnym na wyspie, położonym na wysokości 1.813 m n.p.m. Warto wspiąć się na tą skałę.

Polecam również dwa miejsca, które przypadną do gustu amatorom skansenów. Pierwszą z tych atrakcji jest Sioux City, wymarzone miejsce dla miłośników westernów. Na miejscu można obejrzeć m.in. pokazy kaskaderskie i występy Indian. Drugą atrakcją jest park tematyczny Mundo Aborigen, w którym można podziwiać zrekonstruowane codzienne życie Guańczów, rdzennych mieszkańców Wysp Kanaryjskich. Główną atrakcją tego miejsca jest ponad 100 naturalnej wielkości figur, przedstawiających Guanczów w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Na Gran Canarii znajdziesz białe plaże, krystalicznie czystą wodę i wspaniałe szlaki turystyczne. Sprawdź najciekawsze atrakcje na wyspie.

Pogoda na Gran Canarii

Temperaturadzieńnocwoda
styczeń21°C18°C19°C
luty22°C18°C18°C
marzec22°C18°C18°C
kwiecień22°C18°C18°C
maj23°C19°C19°C
czerwiec24°C20°C20°C
lipiec25°C22°C22°C
sierpień26°C22°C22°C
wrzesień26°C21°C22°C
październik26°C21°C22°C
listopad24°C19°C22°C
grudzień22°C15°C22°C

Warto wiedzieć

Kraj:

Hiszpania

Stolica:

Las Palmas

Waluta:

euro (EUR)

Język urzędowy:

hiszpański

Liczba ludności:

846.000

Powierzchnia:

1.560 km2

Religia dominująca:

katolicyzm

Strefa czasowa:

UTC+12 (lato); UTC (zima)

Indonezja na wakacje w marcu 2024 roku

Kolejnym wyspiarskim krajem idealnym na wakacje w marcu jest Indonezja. Kraj ten leży na ponad 17,5 tysiącu wysp w Azji Południowo-Wschodniej. Największymi i najbardziej znanymi wyspami indonezyjskimi są: Sumatra,‭ ‬Jawa,‭ ‬Borneo,‭ ‬‬Nowa Gwinea i Celebes. Najbardziej popularną wyspą jest z kolei Bali.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Walory turystyczne Indonezji nie są jeszcze w pełni wykorzystywane głównie z powodu słabo rozwiniętej bazy turystycznej. Jednak kierunek ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów z całego świata, co zapewne w najbliższym czasie przyczyni się do znacznego zwiększenia liczby miejsc noclegowych.

Jeśli wybierzesz się na wakacje w marcu do Indonezji spędzisz relaksujące chwile na przepięknych plażach. Będzie to również okazja do zwiedzania wielu wspaniałych obiektów historycznych i kulturalnych, a także podziwiania przepięknej przyrody.

W Indonezji ciepło jest praktycznie przez cały rok. Temperatura, w zależności od miesiąca, waha się pomiędzy 26°C a 31°C.

Wakacje w marcu w Indonezji

Temperatura

31°C

czas lotu

17:30

Co zobaczyć w Indonezji

Jeśli spędzasz wakacje w marcu na indonezyjskiej wyspie Bali warto udać się na wyspę Jawa do stolicy Indonezji – Dżakarty. Warto udać się do parku Taman Nini Indonesia Indah, miejsca, w którym możesz zobaczyć całą Indonezję. W park można obejrzeć w miniaturze wszystkie 30 rejonów Indonezji. To idealne miejsce na spacer, podczas którego poznasz tradycje i kulturę każdego rejonu kraju i przekonasz się, że Indonezja jest nie tylko interesująca ale i bardzo zróżnicowana.

Wakacje w marcu w Indonezji — Meczet Istiqlal w Dżakarcie
Wakacje w marcu w Indonezji — Meczet Istiqlal w Dżakarcie

Niedaleko centrum stolicy Indonezji znajduje się Meczet Istiqlal, uważany za największą islamską budowlę w Azji południowo-wschodniej. Meczet jest olbrzymi i posiada ogromną wartość architektoniczną. Obejrzenie jego wnętrza pozwoli przenieść się w niepowtarzalny klimat tworzony przez światło przedostające się do środka przez niewielkie okna.

W Dżakarcie można również poczuć się blisko indonezyjskiej przyrody dzięki wizycie w ZOO Ragunan. Ogród zoologiczny jest domem dla około 300 gatunków zwierząt. Większość z nich występuje tylko w tej części kontynentu.

Bali to raj na ziemi łączący w sobie oszałamiające krajobrazy, niesamowitą bioróżnorodność i fascynującą architekturę. Sprawdź najciekawsze lokalne wycieczki i atrakcje.

Pogoda w Indonezji

Temperaturadzieńnocwoda
styczeń31°C24°C29°C
luty31°C24°C28°C
marzec31°C24°C29°C
kwiecień31°C24°C30°C
maj30°C23°C29°C
czerwiec30°C23°C29°C
lipiec29°C23°C28°C
sierpień29°C23°C28°C
wrzesień20°C23°C28°C
październik31°C23°C29°C
listopad31°C24°C29°C
grudzień31°C25°C29°C

Warto wiedzieć

Kraj:

Indonezja

Stolica:

Dżakarta

Waluta:

rupia indonezyjska (IDR)

Język urzędowy:

indonezyjski

Liczba ludności:

275.122.000

Powierzchnia:

1.904.569 km2

Religia dominująca:

islam

Strefa czasowa:

UTC+7 do UTC+9

Na wakacje w marcu na Mauritius

Dobrym pomysłem na wakacje w marcu 2024 roku jest Mauritius, wyspiarski kraj na Oceanie Indyjskim, w archipelagu Maskarenów, położony około 900 km na wschód od Madagaskaru. W skład kraju, oprócz głównej wyspy, wchodzi jeszcze Rodrigues, archipelag Cargados Carajos oraz Wyspy Agalega. Wszystkie wyspy są pochodzenia wulkanicznego.

Decydując się na wakacje w marcu na Mauritiusie wybierasz obcowanie z dziewiczą przyrodą, przepiękne relaksujące krajobrazy oraz wypoczynek na białych plażach. Mimo, że Mauritius nie jest dużym państwem, warto się tu wybrać na wakacje o każdej porze roku. Z uwagi na niesamowitą przyrodę oraz panujący tu spokój Mauritius można nazwać rajem na ziemi.

Najważniejsze ośrodki miejskie Mauritiusu, w tym Port Louis – stolica państwa, a także popularne kurorty turystyczne Grand Baie, Trou Aux Biches, Balaclava, Pamplemousses, leżą na północy wyspy. Port Louis stanowi połączenie kolonialnego stylu z nowoczesnością.

Północna część wyspy to idealne miejsce dla miłośników nurkowania i wielobarwnych podwodnych widoków. Z kolei wschodnie wybrzeże (Belle Mare, Trou d’Eau Douce) będzie dobrym wyborem dla osób uprawiających windsurfing. Wszędzie znajdują się piaszczyste plaże. W południowej skalistej części wyspy można zobaczyć wodospady Rochester Falls, zaś zachodni Mauritius oferuje dla turystów rezerwat przyrody – Park Narodowy Black Gorges.

Wakacje w marcu na Mauritiusie

Temperatura

27°C

czas lotu

13:30

Co zobaczyć na Mauritiusie

Osoby lubiące zwiedzać powinny się udać do Port Louis. Znajduje się tu miejsce o nazwie Aapravasi Ghat, będące pozostałościami po dawnym kompleksie zabudowań wykorzystywanych dawno temu jako centrum recepcyjne dla przybywających na Mauritius imigrantów z Indii. Obiekt jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W Port Louis można również zobaczyć XIX-wieczną Katedrę św. Ludwika, najstarszy i największy kościół na Mauritiusie. Kamienna gotycka świątynia jest głównym ośrodkiem chrześcijańskim na wyspie.

Wakacje w marcu na Mauritiusie — Port Louis
Wakacje w marcu na Mauritiusie — Port Louis

Kolejną atrakcją w stolicy kraju jest Le Champ de Mars, drugi co do wielkości na świecie hipodrom. Powstał na początku XIX wieku, a jego długość wynosi prawie 1.300 metrów. Do dziś na hipodromie odbywają się wyścigi konne.

Warto również odwiedzić Muzeum Blue Penny, będące największą atrakcją dla filatelistów. W muzeum można zobaczyć jedne z najdroższych znaczków na świecie, warte kilka milionów dolarów.

Jeśli chcesz wypocząć na łonie przyrody wybierz się do 37-hektarowego ogrodu botanicznego Sir Seewoosagur Ramgoolam położonego nieopodal Port Louis. Można tu podziwiać olbrzymie lilie wodne oraz odmiany palm z całego świata. To jeden z najwyżej ocenianych ogrodów botanicznych na świecie.

Na zakupy warto wybrać się na Central Market w Port Louis. Kupisz tu nie tylko lokalne produkty żywnościowe, ale również bardzo tanie i przyzwoitej jakości ubrania oraz oczywiście ciekawe pamiątki.

Na Mauritiusie czekają na Ciebie nie tylko plaże, ale też piesze wędrówki, miejsca do nurkowania i bogata lokalna kuchnia. Sprawdź najciekawsze atrakcje i wycieczki.

Pogoda na Mauritiusie

Temperaturadzieńnocwoda
styczeń27°C25°C27°C
luty27°C25°C27°C
marzec27°C24°C27°C
kwiecień26°C24°C27°C
maj25°C22°C26°C
czerwiec24°C21°C25°C
lipiec23°C20°C23°C
sierpień23°C20°C22°C
wrzesień23°C20°C23°C
październik24°C21°C23°C
listopad25°C22°C25°C
grudzień27°C24°C26°C

Warto wiedzieć

Kraj:

Mauritius

Stolica:

Port Louis

Waluta:

rupia maurytyjska (MUR)

Język urzędowy:

angielski, francuski

Liczba ludności:

1.356.000

Powierzchnia:

2.045 km2

Religia dominująca:

hinduizm

Strefa czasowa:

UTC+4

Wakacje w marcu 2024 na Teneryfie

Teneryfa jest wyspą na Oceanie Atlantyckim, leżącą nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Jest to największa i najbardziej zaludniona wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zaliczana wraz z całym archipelagiem do Makronezji. Na wyspie jest ciepło przez cały rok, dlatego Teneryfa nazywana jest wyspą wiecznej wiosny. Według legendy wyspa jest pozostałością zaginionej Atlantydy.

Wyspa jest doskonałym wyborem na wakacje w marcu 2024 roku zarówno dla osób lubiących leżeć na plaży, opalać się i kąpać w morzu, jak i dla uprawiających surfing, kitesurfing, oraz uwielbiających nurkować. Teneryfa przypadnie do gustu również miłośnikom zwiedzania.

Krajobraz Teneryfy jest bardzo zróżnicowany. Są tu zarówno tereny górzyste, doliny, tereny pustynne oraz piaszczyste plaże. Wyspa ma również bogatą florę i faunę. Tak wspaniałe krajobrazy są efektem działalności wulkanicznej. Na Teneryfie znajduje się wulkan Teide o wysokości 3715 m n.p.m. będący najwyższym szczytem Hiszpanii a jednocześnie na wszystkich wyspach atlantyckich. W parku narodowym otaczającym wulkan powstały zdjęcia księżycowych pustkowi do filmu “Gwiezdne Wojny” George’a Lucasa.

Największym kurortem turystycznym jest Costa Adeje. Cała Teneryfa jest podzielona na cztery strefy turystyczne: Isla Baja, Puerto de la Cruz, Santa Cruz oraz Teneryfa Południowa z najbardziej znanymi plażami na wyspie.

Wakacje w marcu na Teneryfie

Temperatura

25°C

czas lotu

5:45

Co zobaczyć na Teneryfie

Zwiedzanie Teneryfy rozpocznij od południa wyspy. Niedaleko miejscowości La Camella znajduje się Jungle Park, park zoologiczno-botaniczny o powierzchni 75.000 m2. Żyje w nim około 500 zwierząt, które można obejrzeć spacerując po tropikalnej dżungli. To również jeden z największych parków rozrywki na Wyspach Kanaryjskich. Wśród bujnej zieleni znajdują się place zabaw, zjeżdżalnie wodne i parki linowe. Można tu również podziwiać tropikalną przyrodę, owady, płazy i ptaki. Teren jest tak rozległy, że można tu spędzić cały dzień.

Jednym z efektów działalność wulkanicznej na Teneryfie są strome urwiska nad brzegiem oceanu. Do tych najbardziej spektakularnych zaliczają się Los Gigantes. Klify są zakończeniem wulkanicznego masywu Teno, a wysokość pionowych ścian skalnych dochodzi do 800 metrów. Najlepiej oglądać je z pokładu łodzi turystycznej, bowiem właśnie w ten sposób można w pełni doświadczyć ich wielkości.

Wakacje w marcu na Teneryfie — Wulkan Teide
Wakacje w marcu na Teneryfie — Wulkan Teide

W miejscowości Güímar można zobaczyć piramidy, których tajemnice do dziś nie zostały wyjaśnione. Jak wiadomo, każda tajemnica przyciąga tłumy turystów.

Spędzając wakacje na Teneryfie w poszukiwaniu atrakcji turystycznych warto wybrać się na północną część wyspy do Puerto de la Cruz. Jedną z największych atrakcji Teneryfy i całych Wysp Kanaryjskich jest Park Loro. Park zoologiczno-botaniczny zajmuje powierzchnię ponad 13 hektarów. Można tu poznać bardzo bogatą przyrodę Wysp Kanaryjskich. Wśród wspaniałej roślinności żyją tu ptaki, płazy i gady. Wizyta w Park Loro to również możliwość obcowania z delfinami. Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się pokazy tresury tych sympatycznych ssaków. Można tutaj również zobaczyć dość sporą kolonię pingwinów. Do tego małpy, goryle i tygrysy. Jest tu tak pięknie, że żal opuszczać to miejsce.

Jeśli nie masz okazji zwiedzić wszystkich Wysp Kanaryjskich warto udać się do Pueblo Chico, największego na Kanarach parku miniatur. Na powierzchni 12.000 m2 można zobaczyć odtworzone z dbałością o szczegóły najsłynniejsze budowle regionu. Wśród atrakcji są m.in. San Cristobal, Auditorio de Tenerife z Santa Cruz, Katedra w Candelaria. Wizyta w parku miniatur może być również doskonałą inspiracją do odwiedzenia innych wysp archipelagu.

Warto także zobaczyć najbardziej niezwykle drzewo na wyspach – wiekową dracenę zwaną Drago, czyli Smoczym Drzewem. Jego nazwa wzięła się od nietypowego kształtu tworzonego przez splątane gałęzie oraz popękaną korę drzewa. Z oddali Smocze Drzewo wygląda jak gruby pęk gałęzi z rozłożystą koroną. Będąc w okolicy koniecznie trzeba zajrzeć do jednej z miejscowych winnic i posmakować produkowanego tu wina.

Odkryj największą z Wysp Kanaryjskich oraz jej wspaniałe plaże, kurorty i uśpiony wulkan. Sprawdź najciekawsze atrakcje na Teneryfie.

Pogoda na Teneryfie

Temperaturadzieńnocwoda
styczeń24°C18°C19°C
luty25°C18°C19°C
marzec25°C18°C19°C
kwiecień26°C18°C19°C
maj26°C19°C20°C
czerwiec28°C20°C23°C
lipiec28°C22°C25°C
sierpień29°C22°C26°C
wrzesień27°C21°C25°C
październik26°C21°C24°C
listopad24°C19°C21°C
grudzień22°C15°C19°C

Warto wiedzieć

Kraj:

Hiszpania / Teneryfa

Stolica:

Santa Cruz de Tenerife

Waluta:

euro (EUR)

Język urzędowy:

hiszpański

Liczba ludności:

904.000

Powierzchnia:

2.034 km2

Religia dominująca:

katolicyzm

Strefa czasowa:

UTC+1 (lato); UTC (zima)

Zaplanuj wakacje w roku 2024

Wakacje w marcu to dobry pomysł jeśli akurat w tym okresie masz urlop. Jeśli wybierasz się na wakacje dopiero latem, warto już teraz pomyśleć, gdzie je spędzić i wybrać swój wymarzony kierunek. Codziennie śledzę oferty wakacyjne i widzę, jak szybko wyprzedają się niektóre kierunki. Już teraz możesz zarezerwować swoje wymarzone wakacje w ofercie first minute. Rezerwując letni wypoczynek już teraz zyskujesz gwarancję niezmienności ceny a także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji nawet do 22 dni przed planowanym wyjazdem. Do podpisania umowy wystarczy zaliczka już od 15% ceny wycieczki.

Zamieszczone w tym artykule linki do ofert wakacyjnych prowadzą do strony internetowej mojego partnera Wakacje.pl Nie jestem organizatorem wyjazdów wakacyjnych oraz innych imprez turystycznych.

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone w tym artykule i za ich pomocą dokonasz zakupu wycieczki, mogę otrzymać wynagrodzenie od serwisu Wakacje.pl. Nie ma to jednak żadnego wpływu na wybór zamieszczonych w artykule ofert. Zawarte w tym artykule informacje i ceny wyjazdów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Podziel się artykułem

Każda filiżanka kawy to nowa historia.

Jeśli artykuł dostarczył Ci szukanych informacji będzie mi miło jeśli postawisz mi wirtualną kawę. Twoje wsparcie motywuje mnie do tworzenia nowych treści i pomaga w finansowaniu kosztów utrzymania bloga.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 60 dni darmowego dostępu do platformy BookBeat, gdzie znajdziesz ogromną bibliotekę audiobooków. To więcej niż standardowy okres próbny dostępny na oficjalnej stronie BookBeat.

buycoffeeto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *