Wakacje All Inclusive Last Minute First Minute Objazdówki

Tatry. Podróże dalekie i bliskie – odcinek 15

Przekonaj się jak piękne są tatrzańskie widoki o każdej porze roku. Odwiedź zimową stolicę Polski – Zakopane i stamtąd ruszaj na szlaki prowadzące na Giewont, Kasprowy Wierch, Rysy i Orlą Perć. Przejdź się malowniczymi dolinami – Chochołowską, Kościeliską, Małej Łąki, oraz udaj się na Halę Gąsienicową i Dolinę Pięciu Stawów Polskich. Zachwyć się również urokiem Morskiego Oka. Znajdź inspirację do górskich wędrówek.

Oprócz ekscytujących tatrzańskich szlaków warto zwiedzić również samo Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski. Warto przespacerować się po najsłynniejszym polskim deptaku – Krupówkach, które mają do zaoferowania o wiele więcej niż tylko zakupy i liczne punkty gastronomiczne.

Miłym odpoczynkiem po wyczerpujących górskich wędrówkach będzie wizyta na niezwykle klimatycznym cmentarzu na Pęksowym Brzysku oraz w Sanktuarium na Krzeptówkach.

Zajrzyj na mój kanał w serwisie YouTube, obejrzyj filmy z podróży dalekich i bliskich i zostaw łapkę w górę. Subskrypcja kanału będzie mile widziana.

Tatry | Podróże dalekie i bliskie – odcinek 15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *