Wakacje All Inclusive Last Minute First Minute Objazdówki

Polska. Podróże dalekie i bliskie – odcinek 1

Wycieczka od Bałtyku aż po Tatry na 2-minutowym filmie. Zobacz zabytki stolicy Polski – Warszawy: Zamek Królewski, Starówkę i Grób Nieznanego Żołnierza. Zajrzyj na Rynek Główny i na Wawel w Krakowie oraz przepłyń się statkiem po Zatoce Gdańskiej i zobacz Fontannę Neptuna. Zachwyć się również niepowtarzalnym urokiem polskich gór – pojedź w monumentalne Tatr i majestatyczne Pieniny.

Polska to różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu. Osoby kochające wodę mogą się wybrać na wybrzeże Morza Bałtyckiego lub na Warmię i Mazury. Miłośnicy górskich wędrówek mają do dyspozycji pasmo Karpat (Tatry, Pieniny, Bieszczady, Beskidy), Góry Świętokrzyskie lub Sudety.

Wiele atrakcji turystycznych w Polsce jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wśród nich znajdują się m.in.: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia Soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Stare Miasto w Warszawie, Puszcza Białowieska, Zamek Krzyżacki w Malborku.

Zajrzyj na mój kanał w serwisie YouTube, obejrzyj filmy z podróży dalekich i bliskich i zostaw łapkę w górę. Subskrypcja kanału będzie mile widziana.

Polska | Podróże dalekie i bliskie – odcinek 1